Procedūras ķermenim

Cilvēks fizioloģiski nav radīts, lai ilgstoši sēdētu pie datora vai rakstāmgalda. Ja jums ir sēdošs darbs, ilgstoša vienveidīga slodze vai stress, pastāv risks, ka agri vai vēlu radīsies pirmās problēmas: sāpes plecos, kakla muskuļos, galvas vai muguras sāpes.

Aicinām Jūs uz ārstniecisko un atjaunojošo masāžu:

  • ar mugurkaula un locītavu problēmām;
  • pēc nogurdinoša un vienveidīga darba;
  • pēc sporta nodarbībām, piem. trenažieru zālē vai fitnesa zālē;
  • kā efektīvu metodi, lai izvairītos no celulīta;
  • relaksācijai un darba spēju atjaunošanai.

NEW
Speciāla ietišana procedūra "Stubborn cellulite removal" SOTHYS

Speciāla procedūra ar termoaktīvu dubļu ietīšanu „noturīga” celulīta novēršanai problēmzonās: vēders, augšstilbi, rokas, viduklis.

Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zonas, kurām ir nepieciešama īpaši aktīva iedarbība. Pēc tam uz "noturīga" celulīta zonām enerģiskām plaukstējošām kustībām tiek uzklāts aktīvs serums adipozā vai fibrozā celulīta novēršanai. Tālāk ar speciālu masāžas līdzekli ar rozā pipara eļļu tiek veikta efektīva anticelulīta masāža pēc Sothys metodes. Pēc masāžas uz ķermeņa problēmzonām (augšstilbiem, sēžas, vēdera un rokām) tiek uzklāti aktīvi pašsildoši dubļi, kuru sastāvā ir brūnaļģe laminārija un zaļais māls. Šajā procedūras relaksējošajā etapā, kad ķermenis tiek ieskauts siltā "kūniņā", atjaunojas ādas minerālais līdzsvars, notiek asinsrites stimulēšana un seruma un masāžas līdzekļa aktīvo ingredientu iekļūšana ādas dziļajos slāņos. Procedūra noslēdzas ar diennakts iedarbības notievēšanas krēms, īstena tauku uzkrājumu "likvidatora" uzklāšanu.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Medus masāža
Ievērojami koriģēs jūsu augumu (svara un ķermeņa apkārtmēra samazināšana), celulīta likvidēšana, toksīnu izvadīšana, asinscirkulācijas uzlabošana un imunitātes paaugstināšana, uzlabosies ādas turgors, āda būs gluda un elastīga.

Šokolāde – prieka avots un Jūs to sajūtīsiet.
Šokolādes procedūras laikā tiek izmantota šokolādes-mandeļu maisījums. Masāža tiek veikta vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no sakrātā sasprindinājuma. Šokolādes masāža tiek uzskatīta par visefektīvāko antistresa masāžu, tā veicina pilnīgu atslābināšanos dāvājot atpūtas sajūtu gan fiziskā, gan garīgā līmenī.
Masāža ar lavas akmeņiem (stoun)
Attiecas uz senajām metodēm, ko izmantoja jau ilgi pirms mūsu ēras.  Mūsdienās tā ir ļoti populāra un tiek attiecināta pie luksus masāžām. Lavas akmeņi spēj brīnišķīgi absorbēt, saglabāt un pamazām atdot siltumu. Patīkams siltums, kas nāk no akmeņiem, kopā ar masāžu dod ķermenim daudz pozitīvu efektu. Masāža ar lavas akmeņiem ir brīnišķīga īpaši rudens-ziemas periodā, kad tā cita starpā mūs vēl sasildīs.
Reafirmējošā sejas masāža (liftinga)
Darbs ar mīmikas grumbām un citām sejas grumbām, acu un lūpu zonu problēmu risināšana, tonusa un turgora atjaunošana visos ādas slāņos.
Aromaterapeitiskā masāža
Ļoti efektīva metode pašsajūtas uzlabošanai, jo ēterisko eļļu īpašības pastiprina vienkāršās masāžas ārstniecisko iedarbību uz organismu, bagātinot veicamās manipulācijas ar papildus īpašībām. Ēterisko eļļu komponenti dziļi iespiežas caur ādas slāņiem, iekļūst asinīs un sasniedz katru organisma.
Pēdu masāža
Pēdu masāžas teorija un daudzu gadsimtu pieredze spriež par to, ka katram cilvēka iekšējiem orgāniem ir sava reflektorā zona uz pēdām. Šo zonu aktivizācija ar masāžu dod iespēju regulēt visu organisma sistēmu darbību, veikt profilaksi un daudzu slimību ārstēšanu.
Un neaizmirstiet par vaksāciju - tas ir depilācijas paņēmiens ar uzsildītu vasku. Pirms epilācijas sākuma ādas virsma tiek dezinficēta ar speciālu līdzekli, kas samazina sāpīgās sajūtas. Sasildītais vasks tiek mērķtiecīgi uzklāts uz nepieciešamo ādas virsmas matu augšanas virzienā. Āda sasilst, poras atveras un matiņi viegli noņemas kopā ar vasku. Pēc tam tiek uzklāts speciālais līdzeklis ar nomierinošo efektu, kas mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšanu.

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma noņemšanas procedūra uz ķermeņa ar cukura pastu Pandhy’s.

Cukura depilācijas metode (sugaring) – apmatojuma noņemšanas procedūra ar īpašām masāžas kustībām un cukura masu, kas sastāv tikai no ūdens un cukura. Cukura pasta tiek uzklāta pretēji matu augšanas virzienam, bet noņemta matu augšanas virzienā, izslēdzot to nolūšanu un ieaugšanu. Šī delikātā cukura pasta pielīp tikai pie matiņiem, bet ne pie ādas, tāpēc procedūra ir pilnībā nesāpīga. Atšķirībā no citiem vaksācijas paņēmieniem, ar šīs metodes palīdzību lieliski tiek noņemti pat ļoti īsi un plāni matiņi.