Estētiski-ārstējošas programmas

Aparātpedikīra metode risina ne tikai estētiskus jautājumus, bet ievērojami atvieglo dzīvi tiem cilvēkiem, kuriem ir medicīniska rakstura problēmas. Tādā veidā uz visiem laikiem var tikt vaļā no varžacīm, uzaugumiem, uzstaigājumiem, līkiem un ieaugušiem nagiem, sēnīšu veidojumiem.

Šis pedikīra veids ne tikai novērš nepatīkamās sajūtas, bet tieši otrādi, veicina organisma relaksāciju un ceļ dzīves tonusu. Procedūras laikā tiek veikta viegla akupunktūra, kas normalizē asinsriti, veicina toksīnu izvadīšanu no organisma un, protams, mazina nervu spriedzi.

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, ir radusies iespēja atkal atgūt komfortu un veselas, koptas kājas. Ar aparātu pedikīra palīdzību var iztikt bez ieaugušā naga sāpīgas likvidēšanas, bet gan iztaisnot nagu ar speciālu plāksnīšu palīdzību, pie tam neierobežojot sevi vaļējo apavu izvēlē. Tulznas, uzaugumi un sēnīšu izglītības, kuras sagādāja neērtības ilgu laiku, tiek likvidētas ātri un nesāpīgi.

Biezu nagu apstrāde
Tas ir svarīgi naga virsmas normālai elpošanai, nepieciešamības gadījumā - mikozu nagu protezēšanai, kā arī no estētiskiem apsvērumiem. Pat ja nags ir absolūti vesels, tā elpošanas uzlabošanai ir vajadzīga neliela slīpēšana vai pulēšana. Vēl jo vairāk tāpēc, ka vairākums aparātu pedikīra meistaru dod priekšroku nevis krāsot nagus uzreiz pēc procedūras, bet gan apstrādā tos ar speciālām antiseptiskām un barojošām eļļām, lai nostiprinātu un uzlabotu dabisko estētiku.

Naga plātnes protezēšana
Ar Unguisan metodiku var atrisināt daudzas nagu problēmas, tajā skaitā hroniskus nagu bojājumus, pārmērīgas to deformācijas. Šim nolūkam nepieciešams tikai īstā naga palikusī daļa un protēze no Unguisan. Biežākie gadījumi, kad tiek pielietots Unguisan: trauma, operācija, onihogripoze, onihomikoze, onihoreksis - naga plātnes garenplaisa.

Ieaudzis nags – tā ir naga saslimšana, kuras gadījumā naga plāksne ieaug naga gultnes sānu daļā. 
Ir vairāki ieauguša naga rašanās cēloņi:
* nepareiza, pārāk īsu nagu apgriešana;
* šauru apavu nēsāšana, īpaši uz augstiem papēžiem (rodas ļoti liels nagu plāksnes spiediens uz nagu valnīti);
* iedzimtība (notiek pārlieka mīksto audu augšana);
* plakanā pēda;
* dažādas nagu sēnīšu saslimšanas;
* neprofesionāli veikts pedikīrs;
* iekaisuma slimības;
* pirksta traumas.

KĀ ĀRSTĒT?
Vismūsdienīgākais šīs problēmas risinājums bez ķirurģiskas iejaukšanās ir ieaugušu nagu konservatīvā ārstēšana, izmantojot koriģējošas ierīces pakāpeniskai deformētās nagu plāksnes iztaisnošanai.

Ortoneksija, nagu korekcija, iztaisnošana

Nagu korekcija tiek veikta, kad nagu stūrīši griežas iekšā pārragotajā valnītī, kad jaunais nags ataug pēc noņemšanas vai arī naga plātnes malas stipri sagriezušās.

VHO "Virtuozā Cilvēka Ortoniksija"               
"Ortoniksija" radies no diviem grieķu valodas vārdiem: "orthos" – taisns, pareizs un "onyx" – nags.
VHO-Osthold Perfect metodika palīdz ātri un akurāti, pielietojot to pat ļoti iekaisušam nagam praktiski bez sāpēm.
Šī procedūra sniedz tūlītēju sāpju remdēšanu un atvieglo pretiekaisuma, pretsēnīšu un antibakteriālo līdzekļu pielietošanu. Skavas darbības princips – spēki, kas iedarbojas uz nagu ir vienādi ar pretspēku, kas rodas paša spēka reakcijas rezultātā.
Koriģējošā skava VHO ir alternatīva operatīvai darbībai, ko līdzīgos gadījumos pielieto tradicionālajā medicīnā. Pats galvenais – VHO skavas uzstādīšanai nav nepieciešama narkoze.


Plaisas uz pēdām 
Uz kāju pēdām bieži sastopama mikroplaisiņas. Mikroplaisiņu virsmu salīdzinoši viegli var likvidēt ar speciālu uzgaļu palīdzību. Dziļākas plaisas jāapstrādā ar speciālu metodi, pēc tam septiņdesmit dienas ilgi uz nakti šajā apgabalā jāliek apsējs ar dziedējošu ziedi. Kad plaisas ievelkas, tiek parakstīts profilaktisks krēms vai krēms atbilstoši ādas tipam.

.Konsultācija - par brīvu
Pēdu un nagu apskate,
individuālas kāju kopšanas programmas sastādīšana